4. DEN (6)

12.03.2018

Svoji výzvu 21 dnů bez stížností plním už více než dva měsíce. Dneska jsem se pošesté dostal ke čtvrtému dni bez stížností v řadě. Rekord jsem zatím měl deset dnů, resp. devět, protože ten desátý jsem si postěžoval. Faktem je, že moje periody bez stížností se zvolna prodlužují. 

Realisticky tak přehodnocuji svůj odhad termínu splnění celé výzvy. A svůj přístup k psaní o ní.

Život bez stížností

on-line deník z plnění výzvy 21 dnů bez stížností

Zásadní změna

Tohle je poslední záznam souvislého DENÍKU. Z několika důvodů.

  1. Už jsem psal o tom, že každodenní publikování deníku je pro mě časově stále náročnější, z rodinných i pracovních důvodů. 
  2. Nechci vás nudit. Po dosavadní zkušenosti odhaduji, že svých nepřerušených 21 dnů bez stížností dosáhnu nejdříve tak koncem dubna, možná v květnu.
  3. Ze zdravotních důvodů si teď musím dát týdenní pauzu.

Rád bych, aby moje postřehy zůstaly pro vás, kdo mě sledujete, pořád zajímavé. Obávám se ale, že pokud vás jimi budu dál živit den co den, nutně se vyčerpám. A vy ostatně taky :-)


Bude to jinak

Dnešním dnem proto přecházím na publikování jednou za týden.

Vždy v pondělí bude nový článek jako vždy na Můj Svět bez stížností

POPRVÉ V NOVÉ PODOBĚ TEDY 26. BŘEZNA 2018.

Bude vždy obsahovat souhrn toho, čím jsem prošel v uplynulém týdnu, kam jsem při plnění výzvy dospěl a jaké stížnosti jsem si neuhlídal.

Nadále také budu komentovat kapitoly v knize Svět bez stížností a myšlenky Willa Bowena konfrontovat s vlastní zkušeností a postřehy odjinud.


  • Deník v e-mailu

Moji milí předplatitelé, tedy vy, komu posílám své články e-mailem, je ve své schránce najdete každé pondělí v časech, na které jste zvyklí.

  • Sociální sítě

Odkazy se - stejně jako dosud - objeví na Facebooku, Google+ i Twitteru

Nadále tak budete mít úplný přehled, jen vám ho nabídnu v jiné podobě.

Rodinné dědictví

Tu slíbenou úvahu o zděděných vzorcích chování, které jsem si z rodiny odnesl do svého života, vám nabídnu v průběhu tohoto týdne jako samostatné téma.

Díky za pochopení

Moje výzva 21 dnů bez stížností nadále pokračuje! :-)